کومه له سازمان کردستان حزب کمونیست ایران
اخبار ایران

روز جمعه فرصتی برای اعتراض به حضور ظریف در فرانسه و هفته آینده فرصتی برای اعتراض به حضور ظریف در ژاپن

عصر آنارشیسم : طبق گزارش سایت ایران متعلق به رژیم ، “محمد جواد ظریف پس از سفر به کویت در روز یکشنبه ، به سه کشور اروپایی فنلاند در روز دوشنبه ، سوئد در روزهای سه شنبه و چهارشنبه و سپس نروژ و  سفر ناگهانی به فرانسه در هفته جاری و برنامه‌ریزی برای حضور در چین و ژاپن در هفته آینده خلاصه برنامه‌هایی است که تنها چند روز بعد از رونمایی از سیاهه تحریم‌های امریکایی در دستور کار وزیر خارجه ایران قرار گرفته است.

ظریف در میانه سفر اروپایی خود تصمیم به تغییر ناگهانی برنامه‌اش گرفته و پس از پایان سفر به کشورهای اسکاندیناوی در روز پنجشنبه راهی پاریس می شود. او مأمور به پیگیری و تکمیل رایزنی‌های مکرون و روحانی با امید به نجات برجام است. رایزنی‌هایی که مقام‌های پاریس در بحبوحه برگزاری نشست گروه هفت و با امید به رسیدن به نتیجه، ساعت‌های خود را با برنامه وزیر خارجه ایران تنظیم کرده‌اند و قرار است روز جمعه میزبان ویژه او باشند”

بنابراین اپوزیسیون ایران در فرانسه به همراه نیروهای مترقی فرانسوی مانند آنارشیستها فرصت آن را دارند که مانند معترضین ایرانی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در سوئد اینبار در روز جمعه برای اعتراض به حضور ظریف در فرانسه دست به تظاهرات اعتراضی بزنند.

برای هفته آینده نیز در اعتراض به حضور ظریف در ژاپن با خبر رسانی باید بتوانیم نیروهای مترقی و مبارز ژاپن مانند آنارشیستها را مطلع کرده تا بر علیه حضور ظریف بتوانند دست به اقدامات اعتراضی بزنند.

۲۲٫۰۸٫۲۰۱۹