کومه له سازمان کردستان حزب کمونیست ایران
سخن روز

دفاع از دفاع ناپذیر

حکومت اسلامی  مزدوران خود را تحت نام لشکر سایبری به دنیای اینترنت و فضای مجازی کشانده است و به خرابکاری ، جمع آوری اطلاعات از کاربران اینترنتی ، پخش دروغ و تحریف رویدادها ، فضا سازی علیه مخالفین سرشناس  ، هک کردن و سرقت اطلاعات در ارتباط با حکومت ها و سیاستمداران ،به دزدی و جمع آوری اطلاعات علمی از مراکز آموزشی و تحقیقی و بسیاری فعالیتهای غیر قانونی و خرابکارانه دیگر می پردازد .

گسیل مزدوران و سخنگویان حکومت اسلامی به کلاب هاوس ، تویتر ، فیسبوک و دیگر پلاتفرم های اجتماعی ناشی از این واقعیت است که رژیم خود نیز پی برده است  که رسانه های حکومت اسلامی هیچگونه اعتباری ندارند و مردم بیش از پیش به رسانه های خارج کشوری و به رسانه های اجتماعی روی آورده اند .

حکومت اسلامی که رسانه های مستقل را یک پس از دیگری بست ، روزنامه نگاران را بیکار ، زندانی و یا ناچار به مهاجرت کرد و تلاش کرد به دستور بازجو – قاضی های چون مرتضوی جامعه ایران را به زور سرکوب و استبداد یک صدایی و آن هم به روایت یک جناح از حکومت اسلامی تبدیل نماید ، در پروژه ارتجاعی خود شکست خورده است .

برای مدتی وابستگان حکومت اسلامی تحت عناوین تحلیلگر ، کارشناس ، استاد دانشگاه، روشنفکران دینی، تلاش کردند آنچه را که مردم از رژیم اسلامی نمی پذیرند با دروغ و شیادی در رسانه های خارج کشور مطرح نمایند. این شگرد خیلی زود آشکار شد  و بسیاری از عوامل آنها  منزوی و رسوا شدند . رسانه های حکومتی با صرف هزینه کلان و به کار گیری هزاران مزدبگیر ، بیننده و خواننده ندارند . اقشار شهری ، کارگران؛ زنان ، اقلیت های ملی و مذهبی ، جوانان ، تحصیل کرده ها و متخصصین با بیزاری و نفرت به رسانه های حکومتی می نگرند.

اینک که رسانه های بسیاری در خارج کشور و در شبکه های اجتماعی فعال هستند و ملیونها بیننده ، شنونده و خواننده مطالب متنوع و مختلف دارند ، رژیم به خوبی به کسادی بازار میدیای حکومتی پی برده است و با وحشت نظاره گر رشد این مراکز  اطلاع رسانی است . از اینرو به تکاپو افتاده است که هرطور شده بدیلی برای این وضعیت بیابد .

لشکر سایبری حکومت اسلامی علاوه بر مونیتور و ضبط کردن مباحثات فعالین سیاسی و اجتماعی و استفاده تبلیغاتی از آنها برای سریالهای دستگاههای امینی ، به انحا مختلف در تلاش هستند که جنایات چهل و سه ساله حکومت اسلامی را لاپوشانی و یا تحریف و کمرنگ کنند . آخوندها با ریش و عمامه در کلاب هاوس ها فعال بوده و دفاع از تشیع و حفظ تمامیت ارضی وانمود می کنند که ماورای جمهوری اسلامی تحت  نام دفاع از تشیع و حفظ تمامیت ارضی ایران ، کار می کنند. آنها با شیادی در تلاش هستند مذهبی های خارج از رژیم و بخشی از ناسیونالیست های ایرانی را با خود همراه کرده و یا حداقل از مخالفت آنها با حکومت اسلامی بکاهند .

بدون شک حکومت اسلامی اگر با زور شکنجه و زندان توانست  رسانه های مستقل را تعطیل کرده و روزنامه نگاران را بیکار، زندانی و به ترک کشور مجبور نماید ، در خارج کشور و در  شبکه های اجتماعی  موفق نخواهد شد پروژه ارتجاعی خود را به جریان موثری تبدیل نماید.

نه فشار بر خانواده فعالین سیاسی و رسانه ای ، نه تهدید و رجز خوانی ، نه گسیل لشکر سایبری موفق به کنترل و محدود کردن صدای آزاد توده های ملیونی بیزار از رژیم نخواهد شد . گذشت آن دوره ای که با پارازیت و یا فیلتر کردن صدای مخالفین حکومت اسلامی را خفه کرد. امروز مزدوران لشکر سایبری با دفاع از دفاع ناپذیر ، بیش از پیش حاکمان شیاد و فاسد رژیم اسلامی را رسوا خواهند کرد.

پست های مرتبط این دسته

 به یاد جانباختگان قتل عام زندانیان سیاسی  مرداد و شهریور سال 1367

komalah

رئیسی زیر قولِ ساخت یک میلیون مسکن در سال را هم زد

komalah

یادی از اعتصاب عمومی 16 مرداد 1384، سنتی که ادامه یافت

komalah

به یاد جانباختگان نسل کشی شنگال

komalah

کاهش آستانه تحمل افراد نسبت به همدیگر در ایران تحت حاکمیت رژیم اسلامی

komalah

دفاع از بهائیان دفاع از آزادی و حقوق بشر است

komalah