صفحه اصلی | اطلاعیه | اعتراض به دیدار دلالان اقتصادی-سیاسی حکومت اسلامی ایران در سوئد

اعتراض به دیدار دلالان اقتصادی-سیاسی حکومت اسلامی ایران در سوئد

اندازه حروف Decrease font Enlarge font
اعتراض به دیدار دلالان اقتصادی-سیاسی حکومت اسلامی ایران در سوئد

 در ادامه‌ی داد و ستدها و سفر سال گذشته‌ی گروه نمایندگان سرمایه‌داران سوئدی به همراه سران دولت سوسیال دمکرات و رهبران اتحادیه (زرد) سراسری (LO)، اینک نوبت به بازدید نمایندگان رانت خوار و دلال حکومت اسلامی ایران رسیده است. این آدمکشان، در شرایطی با دستهای آغشته به خون جانباختگان خیزش دی به سوید می‌آیند که فریاد کارگران برای کار و بازپس‌گیری دستمزدهای ماهها پرداخت نشده در سراسر ایران پژواک دارد. در شرایطی این دیدار صورت می‌گیرد که کارگران در ایران، در جانفرساترین شرایط استثمار و بی‌حقوقی، با فریادهای خشماگین علیه بیکاری و ستم طبقاتی در برابر نیروهای سرکوب، ایستادگی‌ می‌کنند و دستگیر و به شکنجه سپرده می‌شوند. در شرایطی نمایندگان سرمایه‌ به داد و ستد می‌نشینند که اعتصاب‌های گوناکون کارگری، و فریاد دستگیرشدگان  و کارگران زیر شکنجه در زندان‌ها،‌ اعتصاب غذا، و کشتار در زندان‌ها زیر نام «خودکشی»، در جهان بازتاب یافته و فریاد کارگران و تهی دستان شهر و روستا، در همایش‌های اعتراضی در سراسر ایران،‌ عمر رژیم سرمایه در ایران را پایان یافته اعلام می‌کنند. آشکار است که هدف این دیدارها و بده و بستان‌ها چیست!‌ دلالان حکومت اسلامی به سوئد می‌آیند تا هستی جامعه و دسترنج کارگران و گرسنگان جامعه را به حراج بگذارند و هزینه‌های نیروهای سرکوب و دولت‌اشان را برآورده ساخته و عمر ننگین رژیم اسلامی سرمایه‌ را تا فردایی دیگر بقا بخشند.این نمایندگان حکومتی، در شرایطی به سوئد می‌آیند که خروش دی ماه به اشکال گوناگون در سراسر ایران جاری‌است. دولت سوسیال دمکرات حاکم در سوئد، در شرایطی میزبان قاتلین است که فریاد و خواست‌ سراسری کارگران و تهی دستان ایران را که با شعارهای نان، کار، مسکن، آزادی! مرگ براین حکومت فاشیستی! زندانی سیاسی، ‌کارگر زندانی آزاد باید گردد! ووو به اشکال گوناگون در ایران جاری‌است. حکومت ایران اعتراف کرد که این فریادهای خشمالود و انقلابی مردم را شنیده است، ‌اما گویی حکومت سوید خود را به ناشنوایی زده است. حضور و نمایش و اقدام شجاعانه زنان خیابان انقلاب که در تداوم خیزش سراسری‌ با پرچم مبارزه ساختن روسری‌های اسارت‌آور تحمیلی، بر سکو های اعتراض ایستاده،بدون شک باید هر دو حکومت و بورژوازی سوئد را به خود‌آورده باشد! در حالیکه خواست عمومی سرنگونی حکومت اسلامی در تمامی همایش‌های جاری، ‌در جهان پژواک افکنده اما بورژوازی سويد به واسطه‌گری دولت دوچهره‌ی خویش، دست در دست حکومت اسلامی می‌گذارد، به قاتلین خوش آمد می‌گوید و به اینگونه در برابر خیزش انقلابی در ایران دهن کجی می‌کند. جای شگفتی نیست، چهره‌‌ی دوگانه سوسیال دمکراسی و ماهیت سرمایه‌داران چنین است.

هيئت دلالان حکومت اسلامی روز چهارشنبه ٢١ فوريه با نمايندگان سوئد نشست دارند تا داد و ستد و پیمان دیگری برای ربایش دسترنج کارگران و دارایی جامعه صورت گیرد. و ما در برابر آنها، در آنجا همایشی اعتراضی برپا می‌‌کنیم تا افشاگر این نقشه باشیم. ما در آنجا همایش می‌کنیم تا نمایندگان و فریاد اعتراض خیزشگران در ایران باشیم و اجازه ندهیم تا در سکوت و خاموشی، هستی و دسترنج جامعه و توده‌های مردم به سرقت برده و به معامله گذارده شود.
انسان‌های آزاده و بیدار! 
با شرکت در این همایش اعتراضی و مردمی، برآیید تا نمایندگان و فریاد زندانیان سیاسی و کارگران زندانی و همه زنان و مردانی باشیم که در همه‌ی زندان‌ها و سراسر ایران به مبارزه و مقاومت برخاسته‌‌اند و سرنگونی انقلابی حکومت اسلامی را نوید می‌دهند.

 

 

brunnsgatan 2 , Stockholm (stureplan)   مکان: ‌
زمان: از ساعت ١١ روز چهارشنبه ٢١ فوريه

 

تشکیلات خارج کشور حزب کمونیست ایران- استکهلم

  • ارسال به دوستان ارسال به دوستان
  • نسخه چاپی نسخه چاپی
  • نسخه ساده نسخه ساده

برچسب ها(Tag):

برچسبی برای این خبر وجود ندارد

ارزیابی این خبر

0