صفحه اصلی | اطلاعیه | صدای مردم معترض به کلیت رژیم اسلامی را به گوش جهانیان برسانیم

صدای مردم معترض به کلیت رژیم اسلامی را به گوش جهانیان برسانیم

اندازه حروف Decrease font Enlarge font
صدای مردم معترض به کلیت رژیم اسلامی را به گوش جهانیان برسانیم

اعتراض مردم کارگر و زحمتکش علیه کلیت نظام اسلامی ایران وارد فاز جدیدی شده است. در چند روز گذشته شاهد اعتراضات وسیع در بسیاری از شهرهای ایران بودەایم که خواست اصلی آن سرنگونی کلیت نظام اسلامی، بهود وضعیت اقتصادی و آزادیهای سیاسی و اجتماعی می باشد. مردمی که در چهار دهه گذشته همواره تحت فقر و فلاکت اقتصادی و بیحقوقی به سر بردەاند اکنون خواست های بر حق خود را از طریق اعتراضات خیابانی پیگیری می کنند.

وقت آن رسیده است که در خارج از کشور نیز این خواستهای برحق در سطح بسیار وسیعی به گوش جهانیان برسد و برای آنها حمایت و همبسگی گسترده جهانی جلب شود. در این راستا تشکیلات خارج از کشور حزب کمونیست ایران انسانهای آزادیخواه، سازمانهای چپ و کمونیست و نهادهای کارگری را به اقدامات مشترک فرا می خواند. از طریق حرکت های اعتراضی وسیع مشترک می توانیم جمهوری اسلامی را بیشتر از گذشته در افکار عمومی جهان منفور کنیم و همزمان با اعتراضات جاری در داخل، این رژیم جنایتکار را در خارج از کشور نیز تحت فشار قرار دهیم.

خواست واقعی مردم کارگر و زحمتکش به پا خواسته در ایران سرنگونی انقلابی رژیم اسلامی است؛ خواستی که لازم است به خواست حرکت های تودەای در خارج از کشور نیز تبدیل شود.

 

سرنگون باد رژیم اسلامی ایران!

زنده باد سوسیالیسم!

 

کمیته خارج از کشور حزب کمونیست ایران

 

٣٠ دسامبر ٢٠١٧ 

  • ارسال به دوستان ارسال به دوستان
  • نسخه چاپی نسخه چاپی
  • نسخه ساده نسخه ساده

برچسب ها(Tag):

برچسبی برای این خبر وجود ندارد

ارزیابی این خبر

0